Agencja 123 Concept zaprasza Państwa firmę na Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2020 największą imprezę rodzinną w regionie na której będzie można zaprezentować produkty i usługi nie tylko dla Dziecka, ale także dla Mamy i Taty.
Rodzina to pojemna kategoria, warto zaprezentować dedykowane dla tej kategorii produkty i usługi i zbliżyć do klienta 🙂

Już 06.09.2020r.  kolejna 4. edycja Targów Mama Tata Dziecko Koszalin. Poprzednie edycje cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i odwiedzających. W tym roku również spodziewamy się udziału blisko 4000 osób w szczególności rodzin z dziećmi z regionu Pomorza Środkowego. Jeśli chcesz wziąć udział w tworzeniu tego wydarzenia razem z nami już teraz zgłoś się jako wystawca, patron główny bądź branżowy lub sponsor Targów. Wszelkie dokumenty w załączniku, a więcej informacji o Targach na bieżąco na stronie www.targimtd.pl oraz stronie fb: https://www.facebook.com/targiMTDkoszalin/

Cennik ogólny w formularzu zgłoszeniowym w załączniku lub na stronie targów w dziale Dla Wystawców

Dla stałych wystawców oraz firm zrzeszonych w PIG mamy 5% rabat.

Targi będą oczywiście obudowane wieloma imprezami towarzyszącymi m.in:
-pokaz mody,
-Wyścig Raczkujących Bobasów,
-strefa Fun dla dzieci,
-pokazy na targowej scenie.

Dodatkowo szykujemy wymianę ubrań i zabawek tzw. Szafing Dziecięcy, Teatrzyk Dziecięcy, mega dmuchańce oraz wiele wiele więcej.

Warto być na największej imprezie rodzinnej w regionie. Tu zaprezentujesz swoją firmę i sprzedasz produkty odbiorcom z Regionu od Koszalina, Kołobrzegu po Szczecinek, Słupsk, Białogard, Świdwin to ponad 500.000 potencjalnych klientów w obszarze oddziaływania eventu.

Targi rodzinne to bardzo szeroka, posiadająca dużą siłę nabywczą, nastawiona na konsumpcję i rozwój kategoria klienta (nie tylko Dziecko i jego potrzeby, ale także potrzeby Mamy i Taty tym samym całej Rodziny) dlatego zachęcamy do skorzystania z szansy jaką dają Targi Mama Tata Dziecko. Bądź w gronie najlepszych.

Uwaga! Realizację imprezy uzależniamy od stanu sytuacji epidemicznej na terenie województwa. Wystawcy nie ponoszą kosztów w stosunku do organizatora i odwrotnie w przypadku odwołania imprezy ze względu na kwestie związane z epidemią koronawirusa.

pozdrawiam

Kamila Knitter | Agencja 123Concept | koordynator imprez targowych |
Tel:  +48 507 190 508 lub 502 464 461
  Email:  biuro@123concept.pl   Strona internetowa: www.123expo.pl    www.123concept.pl