Facebook uruchomił dedykowaną platformę dla sektora małych i średnich firm.

 

Boost with Facebook – Poradnik przedsiębiorcy to baza darmowych i interaktywnych szkoleń online dla firm, która ma im pomóc w odbudowanie działalności po okresie zamknięcia. Na stronie są publikowane webinary poświęcone rozwijaniu biznesu online, tworzeniu kreatywnych treści oraz prezentujące inspirujące przykłady skutecznego wykorzystania narzędzi cyfrowych przez polskie firmy.

Szkolenia są prowadzone online przez ekspertów Facebooka, a ich tematyka obejmuje takie zagadnienia jak skuteczne budowanie obecności firmy w sieci, opowiadanie o marce w mediach społecznościowych, utrzymywanie kontaktu z klientami, czy wreszcie tworzenie angażujących i atrakcyjnych treści za pomocą darmowych aplikacji mobilnych. Poza częścią szkoleniową, każdy z webinarów posiada sekcję pytań i odpowiedzi, dzięki którym widzowie mogą pogłębić omawiany temat. Poza webinarami, platforma zawiera nagrania i poradniki stworzone z myślą o przedsiębiorcach poszukujących niezbędnych wskazówek potrzebnych do cyfrowej transformacji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia platformy, korzystania z jej zasobów oraz uczestnictwa w webinarach: https://www.facebook.com/business/boost/webinars-online-learning

 

Polecamy!