Szanowni Państwo,

Województwo Zachodniopomorskie zaprasza do udziału w webinarium „Przemysły kreatywne w nowej polityce gospodarczej województwa zachodniopomorskiego”, które odbędzie się w dniu 16 czerwca 2020 r. w godz. 13.00-14.30.

Webinarium zaplanowane zostało, aby umożliwić Państwu udział w otwartej debacie i kreatywnej dyskusji na temat miejsca kultury oraz przemysłów kreatywnych w rozwoju gospodarki Pomorza Zachodniego. Mamy nadzieję że wspólnie uda nam się znaleźć narzędzia maksymalizacji potencjału sektora, które wdrażane będą po roku 2021.

Słowa klucze, wokół których tworzona jest nowa polityka gospodarcza to: ludzie, gospodarka, innowacyjność, kreatywność, przedsiębiorczość, współpraca  oraz doskonałość.

Webinarium poprowadzi dr Magdalena Małachowska z Akademii Sztuki w Szczecinie.

Link do spotkania online zostanie wysłany zapisanym osobom w przeddzień spotkania. Wymagane jest zgłoszenie na webinarium przez formularz:

https://forms.gle/XxHontqCHS5sx3Ah9

Webinarium organizowane jest w ramach projektu „Creative Ports” realizowanego w ramach Programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej – INTERREG Region Morza Bałtyckiego 2014-2020. Głównym celem projektu jest wspieranie zrównoważonego rozwoju sektora przemysłu kulturowego i kreatywnego (CCI) oraz internacjonalizacja jego przedstawicieli w Regionie Morza Bałtyckiego.

W przypadku pytań proszę o kontakt z panią Martą Ciesielska – głównym specjalistą w WWTiT, menagerem projektu Creative Port, e-mail: mciesielska@wzp.pl; tel. 91 44 67 207.   

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Pozdrawiam,

 

Krzysztof Żarna

Zastępca Dyrektora

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego