Szanowni Państwo,

napędem gospodarki i naszych przedsiębiorstw jest podaż i popyt. Zachęcamy do zakupów w firmach zrzeszonych, aby nasze pieniądze mogły krążyć wśród naszych Firm i zyskiwać na tym mogły dwie strony. W tym celu udostępniamy Państwu logotypy dla firm członkowskich, aby łatwo rozpoznawać zaufanych kontrahentów z którymi mamy wiele wspólnego i łączyć nas mogą udane interesy.
Większość firm członkowskich prowadzi specjalne oferty, w tym rabatowe dla firm zrzeszonych, dlatego umieszczając wybrane logo w zakładce ofertowej [wstawić jpg z logo] na stronie głównej i kontakt [wstawić jpg z logo] , w prosty sposób będzie widoczna wskazówka, która pozwoli identyfikować członków Izby.
Dotłaczając do działania naszego Biura i Klubu Kobiet w promocji i udostępnianiu Państwa ofert, jesteśmy w stanie skutecznie i tanio promować swoje biznesy oraz znajdywać potrzebnych kontrahentów biznesowych.
Aby ułatwić sobie DZIAŁANIA PROMOCYJNE
• korzystaj z izbowych wydawnictw i kontaktów oraz innych nośników promocyjno-reklamowych PIG
• zamieszczaj bezpośredni link na stronie internetowej PIG
Firma – Firmom
Każdemu Członkowi przysługuje możliwość przesłania do biura PIG specjalnej oferty, która w imieniu Izby zostanie rozesłana do wszystkich firm zrzeszonych w Izbie.
Promocja nowych Członków
Każdy nowy Członek Izby ma możliwość bezpłatnego przesłania krótkiej informacji o swojej firmie, produktach, usługach na stronie izba.info i pig.koszalin.pl w zakładce „Członkowie”. Informacje o nowych Członkach będą każdorazowo rozsyłane drogą mailową do wszystkich członków Izby.
Reklama w PIG
Każdy Członek Izby ma możliwość promowania swoich usług oraz produktów. Promocja może odbywać się poprzez: umieszczenie reklamy na stronie www, umieszczenie reklamy podczas spotkań i szkoleń.
 
INTEGRACJA z innymi
Do stałego kalendarza imprez izbowych wpisały się okolicznościowe spotkania integracyjne, Wspólna Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, imprezy plenerowe, Biznesowe Lunche a także Konkurs dla przedsiębiorców Pracodawca Roku.
 
Materiały do pobrania:
Przesyłamy logotypy, które zachęcamy do pobrania i umieszczenia na swoich stronach internetowych.