Kurs pierwszej pomocy powinien przejść każdy człowiek, który nie jest obojętny na cierpienie innych. 🧯Wiele razy słyszy się, że ktoś się nie zatrzymał, widząc wypadek, bo i tak nie umiałby pomóc, bo nie wiedział co zrobić, bo bał się, że tylko zaszkodzi. To nie jest żadne usprawiedliwienie. Szkolenie pierwszej pomocy może przechodzić nie tylko młodzież w szkole, ale także my wszyscy, dla których ludzkie życie jest najważniejsze.
📣 W związku z tym, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu, organizowanego wspólnie z naszą firmą zrzeszoną w Izbie – MiMed – Usługi Ratownictwa Medycznego.
⌚️ Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 10 w sali Biuro Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie, ul. Racławicka 15-17 (Politechnika Koszalińska), budynek „F”, pokój 215.
Co daje ukończenie szkolenie?
✅ Poznanie zasad udzielania pierwszej pomocy.
✅ Wiedza jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia.
✅ Poznanie procedur w przypadku uczestniczenia bądź zaobserwowania wypadku.
✅ Zwiększenie swoich kwalifikacji.
Zapewniamy doskonałą atmosferę, która nie tylko zapewni właściwe przyswajanie wiedzy ale także będzie dobrą okazją do integracji! Wieloletnie doświadczenie instruktorów, sprzęt szkoleniowy, certyfikaty – to najlepsze potwierdzenie skuteczności szkolenia.
📣 Na tym można tylko zyskać! Ty lub któryś z Twoich pracowników może uratować komuś życie❗️
Serdecznie zapraszamy❗️
➡️ Więcej o prowadzących – www.mimed.pl
Szkolenie jest organizowane dla Przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm.
❗️❗️❗️ Udział w szkoleniu jest bezpłatny wyłącznie po rejestracji na Facebooku
lub 📲 telefonicznie 733-837-300
lub 📧 koszalin@izba.info ❗️❗️❗️
Do zobaczenia 🙂