Aktualnie potrzebne jest wszystko dla kotów: karma (zwłaszcza dla małych kotków), żwirek itp, bo po letnim „wysypie” małych kociaków jest dramat z ich ilością. Bezdomne kotki giną z głodu, pod samochodami, pokonane przez choroby. Fundacja z całych sił walczy o wyłapanie kotów, ich sterylizację i znalezienie im domów w ramach swoich ograniczonych możliwości. 
Dary można przynosić do Biura Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie (ul. Racławicka 15-17, budynek F, pokój 214), lub też do Kancelarii Patentowej ul. Kard, Wyszyńskiego 3/5 – prosimy o telefonicznie sprawdzenie obecności (602 808 444 – Aneta Balwierz-Michalska). Pani Aneta również zadeklarowała się podjechać i odebrać dary z terenu Koszalina.
Zbiórka trwa do 30 listopada 2019 r. zachęcamy do wsparcia akcji!
 

Fundacja Na Pomoc Zwierzakom została założona i na chwilę obecną nadal jest prowadzona przez dwie osoby – mamę i córkę.
Naczelnym hasłem fundacji jest Pomoc Zwierzakom.Tak więc staramy się tą pomoc nieść potrzebującym zwierzaczkom.
Najważniejsze, aby odpowiedni start w późniejsze życie miały psie dzieci czyli szczeniaczki i kociaczki, tak więc skupiamy się przede wszystkim na ratowaniu takich maluchów, chociaż jest nam dane szukanie i znajdowanie domków także większym i starszym psiakom i kociakom.
Działamy i pomagamy dzięki zbiórkom i datkom dobrych ludzi czyli Wam. Dlatego staramy się robić tyle na ile możemy .
Dlaczego szczeniaczki, kociaczki i często małe suczki trafiają do Nas na Dom Tymczasowy ?
Wielu osobom, może się wydawać, że mamy na to super warunki i możemy wziąć pod swoją opiekę kolejne stworzenie, gdy często słyszymy w końcu jesteście Fundacją więc weźcie tego psiaka, kociaka….
Tutaj chciałybyśmy wszystkim powiedzieć, że …
Mieszkamy w bloku, na trzecim piętrze, w trzypokojowym mieszkaniu. Jeden pokój przeznaczyłyśmy dla zwierzaków, które są pod Naszą opieką. Mieszkanie dzielimy jeszcze z naszymi dwoma psiakami i kotem. Nasze psy są pozytywnie nastawione do nowych przybyszy i tak sobie żyjemy i pomagamy. Jak widzicie nie mamy dużych możliwości, dlatego
staramy się na bieżąco prowadzić Naszą stronę abyście wiedzieli jakie zwierzaczki szukają domków i aktualnie znajdują się pod Naszą opieką.
Ogromnie ważne jest, aby udostępniać zwierzaczki znajdujące się pod Naszą opieką, ponieważ na Naszą pomoc czeka mnóstwo szczeniaków, kociaków gdzieś na wioskach w fatalnych warunkach, głodnych, zapchlonych, chorych.
Pamiętajcie poczta pantoflowa może zdziałać cuda, dlatego głównie apelujemy do mieszkańców Koszalina i okolic, aby mówić głośno o Nas i opowiadać, aby wspólnie sobie pomagać, aby zwiększać szansę na lepszy start w życie i na zmianę dotychczasowego życia źle traktowanych zwierząt.
Dlatego chciałybyśmy aby adopcje były odpowiedzialne, sprawdzone, ale odbywały się też płynnie. A skoro wszyscy mieszkamy akurat w tej samej okolicy, starajmy się aby psiaki, które są na miejscu miały te upragnione domy.
Pamiętajcie, że same nie zdziałamy wiele ale z Waszą pomocą poprzez udostępnianie strony, postów, możecie stać się takim Domem Tymczasowym jak my, możecie wspierać Nas poprzez Bazarki, zbiórki. Wszystko jest ogromnie ważne !
I pamiętajcie pomagamy znaleźć domy również zwierzętom które nie znajdują sie konkretnie pod Naszą opieką lecz tym znalezionym, znajdującym się pod opieką innych – wszystkim potrzebującym, bo świadoma adopcja zmienia życie zwierzęcia na lepsze.