Foto: Joanna Próchnicka Fotograf
To był wspaniały dzień! Zaczęliśmy go o 7.00 rano zwarci i gotowi, czekając na Dorota Gardias i pierwsze wejście na żywo w Dzień Dobry TVN z Naszymi Pasjonatami.
Dziękujemy, że byliście Kochani z Nami!
O godz. 10.00 biliśmy Rekord Polski w Tańcu z Qczaj i Robert Rowiński, a w Hali znalazła się rekordowa ilość tancerzy i publiczności. Wieczorem o 19.00 piękna Gala prowadzona przez wspaniałych: Edyta Herbuś i Mateusz Hładki, było bajkowo!
Koszalin odwiedziło około 300 par z całej Polski a na widowni znalazła się rekordowa ilość osób! Nie ma wątpliwości, że impreza okazała się wielkim sukcesem, a to za sprawą fantastycznych ludzi, którzy otaczają Naszą Pasję. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim partnerom, sponsorom,mediom, a także rodzicom Naszych Pasjonatów, za wsparcie, pomoc, zaangażowanie i bycie w tym szczególnym i wyjątkowym dniu dla Naszego Studia . Raz w roku przenosimy Koszalin w świat tańca, a Wy Moi Drodzy umożliwiacie Nam to Pary taneczne reprezentujące Pasję, stanęły na wysokości zadania i udowodniły swoimi wynikami, ze Koszalin mocno jest widoczny na scenie tanecznej Polski.
Roztańczyliśmy Koszalin!!
Dziękujemy!
Studio Tańca Pasja