Agencja 123Concept zaprasza Państwa serdecznie na kolejne edycje targów EDU DAY organizowanych w woj. zachodniopomorskim i pomorskim.  Targi Edu Day to ponad 45 uczelni i instytucji, które uczestniczyły w targach i wracają co roku na kolejneich edycje.. Średnia frekwencja na każdej edycji to ponad 1000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych i średnich z danego regionu. Najbliższe targi 26.11.2019r. w KOŁOBRZEGU oraz 27.11.2019r. w SZCZECINKU ( formularze zgłoszeniowe na stronie www.eduday.pl).
Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnej Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już dziesięciokrotnie w łącznie 5 miastach Pomorza. W tym roku uruchamiamy kolejne miasto, w którym odbędą się targi – jest to Kołobrzeg. Nasze targi wspierają w każdym mieście powiatowe oraz miejskie Samorządy, a targi każdorazowo odbywają się w najlepszych szkołach średnich w danym mieście, do których zapraszamy maturzystów ze wszystkich szkół średnich z danego regionu. Tak więc w jednym miejscu mają Państwo dostęp do młodzieży maturalnej z kilku lub kilkunastu szkół średnich co pozwala zaoszczędzić czas oraz finanse potrzebne na odwiedzenie tak dużej ilości szkół. Najbliższe targi:

Oprócz Szkół Wyższych czy policealnych zapraszamy na Targi firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do młodzieży szkolnej lub przyszłych studentów.

Każda z edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.
Szczegółowe informacji o datach targów w poszczególnych miastach znajdują się na stronie  www.123expo.pl/edu-day