W imieniu Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie oraz Uniwersytetu Gdańskiego – lidera projektu Baltic Heritage Routes. Development of Heritage Tourism Infrastructure in the South Baltic Area, serdecznie zapraszamy na seminarium dla przedsiębiorstw branży turystycznej: Projektowanie produktów turystycznych opartych o trasy i podróże marzeń.

Seminarium odbędzie się w dniach 5-6 listopada 2019 roku w Sopocie, na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Armii Krajowej 119/121, sala C301). Przewiduje się udział partnerów projektu, przedstawicieli świata nauki oraz reprezentantów krajowych przedsiębiorstw branży turystycznej. W załączeniu program seminarium.
Udział w seminarium jest bezpłatny.
Organizatorzy zapewniają dwa noclegi w hotelu Molo w Sopocie, wyżywienie oraz materiały seminaryjne. Uczestnicy samodzielnie pokrywają koszty dojazdu do i z Sopotu.
Liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji i zgłoszenia na seminarium proszę dokonywać drogą elektroniczną poprzez wysłanie maila ze swoim zgłoszeniem na adres pp@izba.info w terminie do 25.10.2019 roku.
Materiały do pobrania:
zaproszenie BHR na seminarium 4-6_11_2019
ramowy program seminarium Sopot 5-6_11_2019