Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy rejestrację na II edycję konferencji #Sukces, która odbędzie się 10 października 2019 r. w Hotelu Radisson BLU w Szczecinie. Wydarzenie organizowane jest przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.
Wydarzenia rozpoczniemy od występu Michała Sadowskiego z Brand24, który opowie o tym co robimy w sieci i czy nasze działania mogą być skuteczne. Następnie dwoje znanych i na dodatek szczecińskich standuperów powie czym dla nich jest sukces. Pierwszą część wydarzenia zakończy Tatiana Mindewicz- Puacz, znana wielu osobom z programu Projekt Lady, która doradzi jak budować relacje, aby nie trzeba było sprzedawać.
Drugą część konferencji rozpoczniemy od rozmowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza ze znanym piosenkarzem i kompozytorem- Krzysztofem Zalewskim o „wykuwaniu” sukcesu. Kolejno odbędzie się panel dotyczący różnych twarzy sukcesu.
Ze względu na ogromne zainteresowanie w roku ubiegłym tym prelegentem-   postanowiliśmy i w tym roku zaprosić na konferencję dr Mateusza Grzesiaka, który tym razem opowie nam o tym, że sukces to dopiero początek i jak kreować swój wizerunek w mediach społecznościowych
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia oraz rejestracji: https://www.zarr.com.pl/konferencja/
Liczba miejsc ograniczona.