W poniedziałek 19 sierpnia br. odbyło się oficjalne otwarcie Salonu Urody Pretty Woman – firmy zrzeszonej w Północnej Izbie Gospodarczej. Mieliśmy przyjemność uczestnictwa w spotkaniu.
W czasie spotkania Pan Tomasz Bieńkowski oraz Pani Julita Pełechata opowiedzieli o swoim projekcie:
Oferta Salonu jest bardzo szeroka, czyli Panie mogą przejść pełną metamorfozę w dosłownie kilka godzin. Oferujemy relaks dla duszy i ciała, bo jak wiemy należy działać holistycznie na nasze ciało.
Stad w ofercie japoński masaż twarzy z elementami tybetańskiej refleksologii karku i głowy. 
Zrelaksowane i odprężone Panie od razu zobaczą zmianę w swoim wyglądzie zewnętrznym, o ich doskonałe samopoczucie będzie dbała Emilia. 
Oczywiście nasza wyspecjalizowana zadba o każdy aspekt urody naszych pięknych Koszalinianek i nie tylko oferując zabiegi takie jak:

  • stylizacja paznokci w wykonaniu Eweliny i Klaudii 
  • stylizacja i przedłużanie rzęs – gdzie bez obaw można się oddać w ręce doświadczonej Natalii
  • makijaż permanentny które wykonuję niezwykle utalentowana i doświadczona (bo z 7 letnim doświadczeniem) Linergistka Rozalia
  • makijaże które podkreślą każdą urodę z wyjątkowym wyczuciem estetyki będzie wykonywała bardzo zdolna Wiktoria
  • raz w miesiącu będzie wykonywana także medycyna estetyczna z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu przez dyplomowanego lekarza medycyny. 

Chcemy aby Salon Urody Pretty Woman stał się taką oazą i ostoją dla Pań, które ciężko pracują zawodowo bądź zajmują się wychowywaniem dzieci i organizacją domu. Jako kobiety same wiemy jak często zatracamy gdzieś ten nasz pierwiastek kobiecości i stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby naszych dzieci czy mężów, Ale czas docenić siebie same, i zrobić coś miłego dla siebie. 
Po to właśnie powstał Salon Urody Pretty Woman. 
Z miłości do piękna dla piękna naszych Koszalinianek.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy wielu stałych klientek i klientów!