Kurs pierwszej pomocy powinien przejść każdy człowiek, który nie jest obojętny na cierpienie innych. Wiele razy słyszy się, że ktoś się nie zatrzymał, widząc wypadek, bo i tak nie umiałby pomóc, bo nie wiedział co zrobić, bo bał się, że tylko zaszkodzi. To nie jest żadne usprawiedliwienie. Szkolenie pierwszej pomocy może przechodzić nie tylko młodzież w szkole, ale także my wszyscy, dla których ludzkie życie jest najważniejsze.
W związku z tym, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu, organizowanego wspólnie z naszą firmą zrzeszoną w Izbie – MIMED Usługi Ratownictwa Medycznego.
Spotkanie odbędzie się 5 czerwca o godzinie 10 w sali Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie, ul. Racławicka 15-17 (Politechnika Koszalińska), budynek „F”, pokój 215.
Co daje ukończenie szkolenie?
– Poznanie zasad udzielania pierwszej pomocy.
– Wiedza jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia.
– Poznanie procedur w przypadku uczestniczenia bądź zaobserwowania wypadku.
– Zwiększenie swoich kwalifikacji.
Zapewniamy doskonałą atmosferę, która nie tylko zapewni właściwe przyswajanie wiedzy ale także będzie dobrą okazją do integracji! Wieloletnie doświadczenie instruktorów, sprzęt szkoleniowy, certyfikaty – to najlepsze potwierdzenie skuteczności szkolenia.
Na tym można tylko zyskać! Ty lub któryś z Twoich pracowników może uratować komuś życie!
Serdecznie zapraszamy!
Więcej o prowadzących – www.mimed.pl
Szkolenie jest organizowane dla Przedsiębiorców oraz przedstawicieli firm.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny wyłącznie po uprzednim potwierdzeniu uczestnictwa.
Potwierdzenie obecności prosimy wysyłać na adres koszalin@izba.info lub telefonicznie do naszego biura 94 341 10 83.